Aktualita 1
Aktualita 1 Nový, ešte jednoduchší konfigurovateľný websystém!
AB Partners AB Partners, Vaše reality po ruke !!!
HĽADÁTE NEHNUTEĽNOSŤ? My sme to na to, aby sme Vám ju našli...
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

O nás

Naša Realitná kancelária AB Partners spol. s r.o. vznikla v roku 2011, s cieľom pôsobiť na realitnom trhu Slovenskej Republiky, s dôrazom na individuálny prístup ku klientom. Našou víziou nie je kvantita ponuky, ale kvalita, individuálny prístup a komplexnosť služieb pre našich klientov. Náš profesionálny tím posúdi Vaše konkrétne potreby a požiadavky a priporaví pre Vás relevantné riešenie. Snažíme sa neustále aktívne vzdelávať a rozširovať vedomosti v oblasti poskytovania realitných služieb a to prostredníctvom účasti na konferenciách a kurzoch poskytovaných či už Národnou asociáciou RK ako aj ďalšími inštitúciami, ktoré poskytujú vzdelávanie odborníkov v realitnej oblasti.

AB Partners spol. s r.o. pre Vás zabezpečí sprostredkovanie prenájmu nebytových priestorov, kúpu / predaj alebo prenájom vášho bytu, domu, pozemku, obchodného priestoru, kancelárskeho priestoru, ornej pôdy alebo lesnej pôdy, prípadne iného druhu nehnuteľností na území celej Slovenskej republiky.

Od svojho  vzniku  RK plne rešpektuje etický kódex, morálne a právne požiadavky a kladie dôraz na odbornú prípravu svojich zamestnancov. Zároveň  zabezpečuje na základe vzájomnej dohody kompletný právny servis súvisiaci s prevodom vlastníckych alebo nájomných práv k nehnuteľnostiam a príslušné poradenstvo v oblasti realít.

Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
Novinky a aktuality
Novinka Pre našich klientov hľadáme nebytové ( administratívne,...